Krásná prsa můžete mít i vy. Víme, jak na to!

floating-leaf
floating-leaf

Máme pro vás unikátní návod, jak získat krásná prsa

Každá žena chce být krásná a cítit se atraktivní. K tomu určitě prospívají krásná prsa. Jaké jsou to však krásná prsa? A co vám může pomoct k tomu, abyste je získaly? Poradíme vám.

Jaká jsou vlastně krásná prsa?

Jedna definice krásných prsou snad neexistuje. Pokud bychom položili tuto otázku mužům i ženám, pravděpodobně na ni od každého dostaneme jinou odpověď. No, možná ne od každého, ale odpovědi bychom určitě mohli rozdělit do několika skupin.

#1 Krásná prsa jsou velká prsa

Za krásná prsa většina z nás považuje prsa velká. A netýká se to jen mužů, ale i samotných žen. U mužů je tužba po velkých prsou podmíněná zřejmě biologicky. Ať už si to uvědomují anebo ne, velká prsa jsou pro ně symbolem plodnosti.

Podle průzkumů ale po velkých prsou touží i samotné ženy. Dokonce až 20% žen je považuje za vysokou prioritu a jen třetina má k této otázce neutrální vztah anebo je s velikostí prsou nespokojená.


Náš tip: Přečtěte si článek Proč mají muži rádi velká prsa?


#2 Krásne prsa jsou plná prsa

Nemusí být ani velké ani malé – zkrátka, tak akorát. Hlavně, že jsou plné a nevisejí. Pokud vás příroda plnými prsy neobdařila, vděčným pomocníkem pro jejich dosažení je móda. Základem je správná podprsenka. Nekvalitní podprsenky vám prsa zdeformují, což nepůsobí vůbec atraktivně. Při výběru podprsenky se teda vůbec nevyplatí  šetřit. Vaše prsa udrží přesně tam, kam patří.


Náš tip: Přečtěte si rady, jak si vybrat správnou podprsenku.


krasna-prsa-podprsenka

#3 Krásná prsa jsou pěkně tvarovaná prsa

Pěkně tvarovaná prsa jsou základ. A důležité je, aby byli v souladu s celkovou postavou. Kolikrát vás zaujmou prsa plnoštíhlé ženy místo štíhlé krásky? Je to proto, že všechno pěkně ladí. A na druhou stranu, i štíhlé ženy se mnohokrát mohou pyšnit pěkně tvarovanými a plnými prsy. Jednoduše řečeno, krásná prsa jsou zároveň sexy prsa.

#4 Krásná prsa jsou prsa matky

Užíváte si právě těhotenství? Anebo vzpomínáte na ty časy, kdy jste byla těhotná a vaše prsa se najednou změnili? Prsa se během těhotenství připravují na svou prvotní úlohu – vytvářet výživu pro novorozené dítě. V důsledku hormonálních změn se zvětší, což je příjemné hlavně pro méně obdařené ženy. Na začátku těhotenství mohou být prsa sice na dotyk velmi citlivá, ale s postupujícím těhotenstvím bolestivost klesá.

I když jsou však prsa během těhotenství a kojení krásná, toto období se na ni nich výrazně podepíše. Nalévání mlékem, gravitace i samotné kojení zanechá na prsou změny. Většina žen sice uvádí návrat k původním proporcím, ale u některých žen dochází k optickému zmenšení prsou a jejich poklesu.

krásná prsa těhotenství - breastextra.cz

Co vám brání mít krásná prsa?

Existuje několik základních faktorů, které vás mohou o krásná prsa obrat. Jsou to především:

  • Genetika. Za velikost a tvar vašich prsou je na prvním místě zodpovědná genetika. Pokud je ale obdařena velkými prsy vaše matka, nemusíte je zdědit i vy. Příroda to možná zařídila tak, že jste velikost prsou zdědili z otcové strany.
  • Rychlé zhubnutí. Prsa ve velké míře pozůstávají z tukového tkaniva. Pokud tedy rychle zhubnete, ztracený tuk má vliv i na zmenšení vašich prsou.
  • Nesprávná podprsenka. Nesprávná podprsenka dokáže udělat tolik škody, kolik užitku dokáže ta správná. Při sportu byste měli nosit sportovní podprsenku, která prsa nedeformuje.
  • Těhotenství a kojení. Během těhotenství a kojení se prsa zvětší vlivem hormonů a také v důsledku zadržování vody. Po ukončení kojení se ale můžete dočkat nepříjemného překvapení v podobě jejich trvalého zmenšení, jak jsme už psali výše.
  • Věk. Během let se neustále měníme. Prsa se děvčatům formují hlavně během puberty, potom dochází ještě k zvětšení prsou. Velikost a tvar prsou se mění pod vlivem ženských hormonů během celého života a k výrazným změnám prsou dochází i během menopauzy.

O krásná prsa vás obere genetika, hubnutí, nesprávná podprsenka, mateřství i věk.

Co vám naopak krásná prsa zabezpečí?

Správna podprsenka, cvičení, masáže či správná životosprává – to je jen několik tipů, o kterých jsme na našem blogu již několikrát psali. Přirozenou a bezpečnou cestou ke krásným prsům je i využívání výživových doplňků na přírodní bázi.

Tabletky BreastEXTRA+ jsou účinné řešení, které slouží nejen na podporu růstu prsou, ale pomůže vám dosáhnout i pevnějšího a ideálně tvarovaného poprsí. Přípravek obsahuje pouze přírodní látky, neobsahuje žádné chemikálie, barviva ani konzervanty. Je to ideální způsob, jakým můžete získat krásná prsa i vy.

Shrnutí:

  • Definice krásných prsou není jednoznačná. Kolik lidí, tolik názorů.
  • Krásná prsa můžete mít i vy. Existuje několik způsobů, jak je získat.
  • Přirozenou a bezpečnou cestu ke krásnému poprsí představují tabletky BreastEXTRA+.