Zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou

floating-leaf
floating-leaf

I zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou má svoje nevýhody

Pokud nejste spokojená s velikostí svých prsou, existuje hned několik možností, jak si pomoci. Jednou z nich je i zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou. Víte, jaké jsou pro a proti tohoto způsobu zvětšení prsou?

Co je kyselina hyaluronová?

Polysacharid Hyaluron se nachází v celém lidském těle, nejvíce v kůži. Polysacharid Hyaluron v protonizovaný formě se nazývá kyselina hyaluronová. Je to průhledná látka, která má schopnost vázat vlhkost, a proto se nachází v místech, která se bez vlhkosti neobejdou – například v očním sklivci nebo spojovacím tkáni. Kyselina hyaluronová je tedy přirozená součást pojiva lidského těla.

Kyselina hyaluronová se v medicíně využívá při operací kloubů nebo očí. Na zvětšení prsou se podává injekčně ve formě gelu. Tento však není lidského ani jiného živočišného původu, ale vyrábí se v laboratořích se stejnými vlastnostmi, jako má lidská kyselina hyaluronová. Kromě prsů pomáhá korigovat také vrásky a jizvy, ale používá se dokonce i na úpravu ženských a mužských pohlavních orgánů.

Jak to funguje?

Použití kyseliny hyaluronové je v podstatě alternativou k plastické operaci prsou pomocí implantátů. Jde v postatě o metodu nechirurgický zvětšení prsou. Kyselina hyaluronová se vpichuje injekčně v podobě gelu do význačný místa na prsu. Zákrok probíhá pod lokální anestezie a trvá přibližně jednu hodinu. Výsledkem by mělo být zvětšení prsou o jednu až dvě velikosti, které působí přirozeně na pohled i na dotek. Po zákroku zpravidla nezůstávají žádné rány.

Jaké to má nevýhody?

  • Jde o medicínský zákrok. Přestože zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou je „jen“ o zákrok v lokální anestezii, přece jen jde o zásah do vašeho organismu. Po zákroku se mohou objevit vedlejší účinky jako bolest, citlivost či zarudnutí v místě vpichu. Ve vážnějších případech se může dostavit i zánět, který se léčí antibiotiky.
  • Efekt zvětšení prsou není trvalý. V lidském těle se nacházejí enzymy, které postupně kyselinu hyaluronovou rozkládají. Kyselina tedy postupně ubývá. To, jak rychle tento proces ubývání probíhá, závisí na metabolismu, životosprávy, ale i dalších faktorů. Efekt zvětšení prsou je však zpravidla viditelný přibližně 1,5 roku. Gel se však nemusí vstřebávat rovnoměrně a někdy se stane, že prsy nejsou ve stejnou dobu stejně velké.
  • Chybí poznatky o efektech v těhotenství. Dosud nebyly realizovány výzkumy, které by stanovily důsledky zákroku na následné těhotenství nebo kojení. Pokud plánujete mateřství, takového způsobu zvětšení prsou se proto na tento čas raději vzdejte.
  • Je to velká investice. Pokud se rozhodnete absolvovat zvětšení prsou takovýmto způsobem, připravte si přibližně 50 000 – 60 000 Kč. Následné doplňování gelu je už levnější.

Efekt zvětšení prsou značené kyseliny hyaluronové není trvalý, trvá zhruba 1,5 roku. Zákrok vás vyjde asi na 60 000 Kč.

Zvětšení prsou přirozenou cestou

Zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou má tedy i své nevýhody. Pro zvětšení prsou přirozenější cestou vám proto doporučujeme užívání výživových doplňků bez vedlejších účinků. Tabletky na zvětšení prsou BreastEXTRA+ obsahují přírodní látky, které obsahují fytoestrogeny podporující růst prsní tkáně. Právě toto je účinné řešení, které vám pomůže dosáhnout větší, pevnější a ideálně tvarované prsa bez plastiky nebo jiného zákroku.

Zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou

Shrnutí:

  • Zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou je metoda nechirurgickýho zvětšení prsou.
  • Jako každý medicínský zákrok má své nevýhody a vyjde vás draho.
  • Jako alternativu doporučujeme užívání výživových doplňků na přírodní bázi, jako jsou tabletky BreastEXTRA+.